На Черкащині вже понад 30 потужних підприємств відновили свою діяльність на 100%

Президент, Уряд і Верховна Рада й далі напрацьовують механізми для спрощення ведення бізнесу в країні.

начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець

На Черкащині вже понад 30 потужних підприємств відновили свою діяльність на 100%. Поспілкувався сьогодні з представниками виробництв лівобережжя області начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

– Поки наші захисники стримують ворога на передовій і дають йому гідну відсіч, маємо за максимумом забезпечувати життя в тилу, – зазначив він. – Оскільки ми на передовій економічного фронту. Дякую кожному підприємцю за рішення відновити роботу! Також на рівні області зараз готуємо інфраструктуру для релокації бізнесу з територій, де тривають бойові дії.

Президент, Уряд і Верховна Рада й далі напрацьовують механізми для спрощення ведення бізнесу в країні. Серед основних рішень:

– кредит під 0% для будь-якого бізнесу впродовж воєнного стану та місяць після його завершення;

– підтримка працевлаштування внутрішньо переміщених осіб: 6,5 тис. грн на кожного такого працівника роботодавці отримуватимуть впродовж 2 місяців;

– спрощення започаткування та ведення бізнесу: замість отримання дозволу чи ліцензії, достатньо подати повідомлення (декларацію), що підприємство відповідає всім вимогам закону;

– жодних перевірок бізнесу під час воєнного стану (виняток – ознаки загроз нацбезпеці).

24 Березня, 2022 в 20:24 / Переглядів: 357

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про