Черкащанка в Польщі організовує збір підписів із проханням про закриття кордонів російським і білоруським вантажівкам

Уродженка Черкас Марія Лукирич, яка нині проживає в Бидгощі, долучилася до організації збору підписів під петицією до прем'єр-міністра із проханням закрити вантажоперевезення з Росією та Білоруссю

Уродженка Черкас Марія Лукирич, яка нині проживає в Бидгощі, долучилася до організації збору підписів під петицією до прем’єр-міністра із проханням закрити вантажоперевезення з Росією та Білоруссю.

У електронному зверненні до Прем’єр-міністра Республіки Польща пана Матеуша Моравецького ініціатори вимагають офіційно закрити всі пункти пропуску на кордоні з Білоруссю та Росією. У такий спосіб поляки висловлюють підтримку Україні.

«Ми, поляки, вимагаємо закриття кордонів для поставок російського агресора. Йде жорстока війна та окупація росією українських територій. Цивільних жителів убивають, увесь час здійснюються військові злочини. Немає часу на політику. Зараз настав час честі. Час дії, – йдеться у тексті петиції. – Звертаємося до Прем’єр-міністра негайно закрити всі пункти пропуску на кордоні з Білоруссю та Росією. Упродовж багатьох років російський диктатор заявляв, що Польща знаходиться в межах його імперських амбіцій. Якщо ми не зупинимо його ЗАРАЗ В УКРАЇНІ, ніхто в Польщі не буде в безпеці».

Від перших днів війни в Україні Марія Лукирич разом із іншими волонтерами активно допомагає збором і перевезенням гуманітарних вантажів в Україну та в місто-побратим Черкаси. Нині ж для підтримки України вона долучилася до збору підписів про унеможливлення поставок товарів від країн-агресорів у Польщу.

«Через вторгнення Росії в Україну воєнний стан стає все страшнішим. Тепер ніхто не захищений від російського агресора. Ми не знаємо, що може бути завтра, але ми можемо і повинні захистити себе та свої сім’ї, – коментує Марія Лукирич. – У зв’язку з вище написаним просимо Прем’єр-міністра негайно закрити усі кордони з Росією та Білоруссю та перекрити поставки товарів та послуг російського агресора».

Як долучитися до заповнення петиції, можна ознайомитися на сторінці Марії Лукирич у соціальній мережі Фейсбук – https://www.facebook.com/mlukirich/posts/3190956194556714.

24 Березня, 2022 в 20:10 / Переглядів: 292

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про