Хто на “дистанційку”, а хто на канікули: як працюватимуть навчальні заклади на Черкащині

Хто на "дистанційку", а хто на канікули: як працюватимуть навчальні заклади на ЧеркащиніСуспільне: Черкаси

433 школи Черкащини (із 493) із 15 березня навчатимуться дистанційно. Це ж стосується і більшості вищих навчальних закладів та закладів фахової передвищої і професійної освіти, розповів Суспільному начальник обласного управління освіти Валерій Данилевський.

За словами посадовця, наразі Міністерство освіти та науки рекомендує організовувати роботу закладів освіти у залежності від конкретної ситуації. Це може бути тимчасове призупинення освітнього процесу або організація освітнього процесу за дистанційною чи змішаною формами навчання (за погодженням з військово-цивільною адміністрацією).

За словами керівника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця, ситуація на Черкащині станом на 14 березня дозволяє відновлювати освітній процес.

Як розповів начальник обласного управління освіти Валерій Данилевський, із 493 шкіл області у 22 наразі канікули, 38 призупинили роботу — це школи в місті Черкаси, ще 433 виходять на дистанційну форму навчання. Дитячі садочки поки не працюватимуть.

“На Черкащині станом на 14 березня усі 410 садочків не працюють. Проте визначенні чергові заклади, які при необхідності готові будуть прийняти діток”, – пояснив Валерій Данилевський.

Із 21 закладу фахової передвищої освіти у 15 дистанційна форма навчання, шість – на канікулах, розповів посадовець. Щодо закладів професійної (професійно-технічної) освіти: 13 – на “дистанційці”, чотири – на змішаній формі навчання.

Що відомо

  • Черкаським школярам до 27 березня продовжили канікули у зв’язку з воєнним станом, повідомила Суспільному заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.
  • Через початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну, із 28 лютого по 13 березня освітній процес у дитячих садочках призупинили, а дітей відправили на канікули.

14 Березня, 2022 в 23:32 / Переглядів: 168

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про