Уманчанка звільнила самовільно зайняті землі вартістю понад 26 млн грн

Після втручання Уманської окружної прокуратури громадянка звільнила самовільно зайняті землі вартістю понад 26 млн грн.

Так, прокурори Уманської окружної прокуратури звернулися до Монастирищенського районного суду з позовною заявою про зобов’язання  фізичної особи звільнити самовільно зайняту земельну ділянку.

Відповідач добровільно виконав вимоги прокуратури та звільнив землі в адміністративних межах Монастирищенськой міської територіальної громади загальною площею 25,0 га, експертною грошовою оцінкою 26,3 млн грн. Провадження у справі судом закрито.

Раніше встановлено, що  жителька Уманського району всупереч вимогам Земельного кодексу України, за відсутності правовстановлюючих документів самовільно використовує земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення. У серпні 2021 року вказану особу державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 53-1 КУпАП та на підставі припису зобов’язано в 30-денний термін звільнити ділянку. Проте, правопорушниця  вимоги, зазначені у приписі, не виконала, що зумовило звернення  прокурора до суду з відповідним позовом.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

4 Лютого, 2022 в 00:14 / Переглядів: 115

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про