На кільці біля Умані зробили освітлення

Наприкінці минулого року було завершено влаштування освітлення на автодорозі М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине на транспортній розв’язці кільцевого типу поблизу Умані. Ця ділянка автодороги міжнародного значення М-30 має велику інтенсивність руху автотранспорту, адже тут перетинаються автодороги М-30 та автодорога Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань.

Підрядною організацією ТОВ «ШРБУ-48» було встановлено 23 металеві опори освітлення, на яких влаштовано світлодіодні світильники.

Освітлення аварійних ділянок автодоріг є важливою складовою частиною безпечного руху автотранспорту. Освітлення автодороги у темний час доби забезпечує комфортні та безпечні умови для учасників дорожнього руху, зменшує кількість дорожньо-транспортних пригод.

Ця ділянка автодороги М-30 була відновлена у 2020 році, починаючи від кільцевої транспортної розв’язки біля м. Умань на пересіченні автодоріг М-30 та Н-16 і до початку місцевої дороги на село Гродзеве.

Загалом у 2020-2021 роках відновлено 34 км автодороги М-30 у межах Черкаської області, від початку обходу міста Умань до межі з Кіровоградщиною.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області

24 Січня, 2022 в 23:58 / Переглядів: 95

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про