У прокуратурі радилися, як боротися з нелегальними заправками

У Черкаській обласній прокуратурі 14.01.2022 відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань протидії кримінальним правопорушенням, пов’язаним з нелегальною діяльністю автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів (далі – АЗС та АГЗС), на якому обговорено стан протидії правопорушенням у вказані сфері в Черкаській області в 2021 році та перспективні напрацювання на 2022 рік. Інформує пресслужба обласної прокуратури.

Також на засіданні з урахуванням компетенції обговорено можливі шляхи виявлення таких правопорушень та заходи щодо їх попередження, досягнуто домовленості про постійний обмін інформацією з приводу нелегальної діяльності АЗС та АГЗС.

Довідково: зазначену групу створено наказом керівника Черкаської обласної прокуратури з метою підвищення ефективності протидії кримінальним правопорушенням, пов’язаним з нелегальною діяльністю автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів. До її складу входять представники правоохоронних та контролюючих органів області, а також органів місцевого самоврядування.

15 Січня, 2022 в 23:23 / Переглядів: 165

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про