Цього року на Черкащині відбудеться чотири спортивні заходи від НОК

Цього року на Черкащині відбудеться чотири спортивні заходи від НОК

Цьогоріч на Черкащині відбудеться чотири спортивні заходи під патронатом НОК України. Про це повідомили на сторінці відділення НОК у Черкаській області.

Змагання проходитимуть в різних районах області: в містах Умань, Сміла, Черкаси та в селі Красенівка на Чорнобаївщині. Попередньо ці спортивні заходи заплановані з квітня по серпень 2021 року.

Першим серед цих заходів має відбутися Кубок Черкаської областi з веслування на байдарках i каное на призи олiмпiйського чемпiона A.І. Хiмiча. Його прийматиме місто Умань у квітні.

До списку заходів увійшли Вiдкритi обласнi змагання з веслування на байдарках i каное на призи срiбного призера Олiмпiйських iгор О.О. Мотузенка серед юнакiв та дiвчат. Вони зберуть спортсменів у місті Сміла наприкінці квітня – на початку травня.

У липні в Черкасах планують влаштувати Вiдкритi обласнi змагання зi стрiльби з пневматичноi зброї на призи срiбного призера Олiмпiйських iгор Сергiя Кулiша.

Всеукраїнське свято богатирської сили та турнір з греко-римської боротьби на призи пам’ятi Івана Піддубного відбудеться в серпні в селі Красенівка на Чорнобаївщині.

15 Січня, 2022 в 23:20 / Переглядів: 55

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про