Поліцейські знайшли зниклу малу уманчанку на сніговій гірці в центрі міста

Схвильовані батьки зателефонували до поліції 4 січня близько 18:00 години. Вони повідомили, що 6-річна донька зникла з двору будинку на вулиці Небесної Сотні. Правоохоронці негайно почали пошуки.

Дівчинка вийшла гратися на вулицю близько 15:00 години. За три години батьки помітили, що донька зникла з двору будинку. Вони самостійно почали пошуки, та результату не було. Тоді звернулися по допомогу до працівників Уманського районного управління поліції.

Правоохоронці шукали малолітню в сусідніх дворах, питали перехожих та обстежували прилеглі вулиці. 6-річну дівчинку знайшли на центральній площі міста Умань. Вона гралася на снігових гірках. Каже, так захотілося покататися, що й не помітила як дійшла до центру. Захопившись розвагами, мала забула головне правило — повідомити батьків, де знаходиться.

Працівники поліції провели з батьками та їхньою донькою профілактичну бесіду. Нагадали про безпечну поведінку та наслідки, до яких призводять подібні випадки. На щастя, з дівчинкою нічого не трапилося.

За інформацією пресслужби ГУНП в Черкаській області

5 Січня, 2022 в 12:22 / Переглядів: 39

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про