Винахідник з Черкащини запатентував жіночий бронежилет

Житель Чигирина Олександр Довгий 30 грудня 2021 року отримав патент на жіночий бронежилет.

1695665ccbfcc983bd5a26d57ef5dfa5

Про це інформує dev.ua.

Згідно з описом винаходу, бронежилет жіночий містить деталі передньої та задньої частин з бронеплитами. Система демпферів розташована на внутрішній частині передньої деталі бронежилета між бронеплитою та тілом користувача, не впливаючи на форму самої бронеплити, з можливістю утворення відповідної ніші, для компенсації анатомічних особливостей користувачок — грудей.

За даними автора, сьогодні існують бронежилети та плитоноски, які мають стандартизовану форму, яка задана саме формою плити. Вони не враховують особливості анатомічної будови жіночого тіла, що створює дискомфорт при експлуатації виробу.

У його розробці жіночий бронежилет відрізняється системою демпферів, яка дає можливість компенсувати анатомічні форми жіночого тіла.

Крім того, такий варіант жилета також є придатним для чоловіків із розвинутими грудними м’язами. Бронежилет містить деталі передньої та задньої частин з бронеплитами. Система демпферів розташована на внутрішній частині передньої деталі бронежилета між бронеплитою та тілом користувача, створює відповідні ніші, не впливаючи на форму самої бронеплити.

Система демпферів складається з трьох об’ємних подушок — центральної верхньої та двох нижніх. Таким чином, виконання системи демпферів дозволяє врахувати жіночу анатомію завдяки тому, що система демпферів розташована на внутрішній частині передньої деталі бронежилета між бронеплитою та тілом користувача, не впливаючи на форму самої бронеплити, причому система демпферів складається з трьох об’ємних подушок — центральної верхньої та двох нижніх. Форма демпферів дає можливість створити ніші для виступаючих частин тіла та заповнити об`єм між ними.

Бронежилет жіночий використовують наступним чином. Систему демпферів розміщують у міжшаровому просторі на внутрішній частині передньої деталі бронежилета між бронеплитою і шарами матеріалу.

Після цього бронежилет одягається та фіксується на тілі жінки за допомогою ременів фіксації передньої частини. Форма демпферів дає можливість заповнити об`єм між виступаючими частинами тіла та створити відповідні ніші. Бронежилет жіночий запропонованої конструкції може бути виготовлений на існуючому швейному обладнанні.

Аналогічний жилет в листопаді розробив вітчизняний виробник засобів захисту — підприємство ТОВ «Балістика», на запит Національної гвардії України.

Кілька дослідних бронежилетів для тестування вже отримали військовослужбовці-жінки, які служать у частинах київського гарнізону, зокрема у 1-й Президентській бригаді оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка (військова частина 3027).

3 Січня, 2022 в 22:05 / Переглядів: 109

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про