«Уманьводоканал» виплатив надбавки та доплати працівникам лише після втручання виконавчої служби

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області домоглося поновлення порушених інтересів працівників комунального підприємства «Уманьводоканал» щодо нарахування і виплати їм недоотриманої заробітної плати.

гроші

Проведеною у 2020 році ревізією фінансово-господарської діяльності КП «Уманьводоканал» за період з 01.03.2015 по 30.09.2019 встановлено, що нарахування та виплата доплати за класність водіям та надбавки за ненормований робочий день працівникам Підприємства проводилися у розмірах менших, ніж передбачено колективними договорами, що призвело до недоотримання працівниками належних їм коштів на суму 274 тис. гривень.

Невиконання підприємством вимоги Управління щодо усунення встановлених ревізією порушень стало підставою для звернення Управління до суду з позовом про зобов’язання підприємства забезпечити виплату працівникам недоотриманої ними заробітної плати.

Рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій підтверджено правомірність висновків та вимог Управління та зобов’язано підприємство виконати відповідні вимоги, проте навіть це не спонукало керівництво підприємства добровільно відновити порушені права своїх працівників на оплату праці згідно чинного законодавства.

Лише після подання Управлінням матеріалів до органу державної виконавчої служби, зрештою, у травні 2021 року було досягнуто виконання судових рішень і виплати працівникам Підприємства належних їм коштів у повному обсязі.

22 Грудня, 2021 в 20:10 / Переглядів: 302

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Влад Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Влад
Читач
Влад

А ми потім дивуємось чому у нас в місті одні із найвищих тарифів за водопостачання і каналізацію. Внесли свої забаганки до колективної угоди а забаганки потім нехай «лягають на плечі» абонентів