Жителька Христинівщини отримала почесне звання «Мати-героїня»

24 листопада відповідно до Указу Президента України, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький вручив посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці с. Шукайвода Тетяні Карпінській, яка народила і виховує п’ятьох дітей, 3 синів та 2 донечки.

22

Про це повідомили у Христинівській міській територіальній громаді.

Найстаршому сину Володимиру 19 років, наразі він проходить військову службу в Збройних силах України, дочка Владислава здобуває вищу освіту в Харківському національному університеті внутрішніх справ, а найменші дітки Олександр, Павло та Карина – навчаються в школі.

Виховувати діток Тетяні Степанівні допомагає її мама Ніна Василівна. У родині панує добро та любов, дітей вчать допомагати і підтримувати один одного.

Привітали багатодітну маму також перший заступник міського голови Володимир Валюк та староста сіл Шукайвода та Вікторівка Володимир Музиченко.

Присутні подякували Тетяні Степанівні за її самовіддану працю, любов до дітей та зразкове виховання справжніх громадян нашої держави.

28 Листопада, 2021 в 12:16 / Переглядів: 1050

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про