На Черкащині підприємство незаконно видобувало корисні копалини – прокуратура

Директор підприємства без дозвільних документів здійснював незаконне видобування корисних копалин – обвинувальний акт направлено до суду.

за решіткою

За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт відносно керівника одного з підприємств м. Черкаси за фактом зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права та незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч. 2 ст. 240 та ч. 2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, директор юридичної особи знаючи про те, що строк дії спеціального дозволу на користування надрами закінчився, з метою забезпечення подальшого виробничого процесу, в період з 30.07.2018 по 24.01.2020 здійснив незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення (підземних вод). Внаслідок цього державним інтересам завдано шкоди на суму 824,9 тис. грн.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснювалось Черкаським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

27 Листопада, 2021 в 09:00 / Переглядів: 265

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про