Лясові досі проходять психіатричну експертизу в іншому місті

Вікторія та Юрій Лясові ще й досі перебувають у Дніпропетровському СІЗО. Із Черкас їх доставили туди для проходження психіатричної експертизи.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури, пише «ВІККА«.

«У кримінальних провадженнях цієї категорії така експертиза є обов’язковою, оскільки характер злочину вказує на необхідність встановлення важливих обставин справи – що відбувалося в свідомості підозрюваних і чому так сталося. Все це потрібно з’ясувати слідству. Наразі підозрювані знаходяться в м. Дніпро», – розповіла речниця обласної прокуратури Світлани Андрейченко.

Нагадаємо, 22 жовтня стало відомо, що обом Лясовим необхідно пройти стаціонарні психіатричні експертизи із метою підтвердження їх психологічного стану. Їх доставили в Дніпро, оскільки у Смілі експерти займаються амбулаторним дослідженням, а не стаціонарним.

24 серпня до реанімаційного відділення Черкаської обласної дитячої лікарні доставили хлопчика, 2014 року народження. Дитину госпіталізували з тілесними ушкодженнями. Жінка, яка гляділа дитину, викликала «швидку» лише за декілька днів після інциденту. Хлопчик помер у лікарні, так і не прийшовши до тями.

20 Листопада, 2021 в 17:56 / Переглядів: 56

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про