З понеділка Черкащина ризикує опинитися в червоній зоні карантину

За двома показниками з трьох, які вказують на епідемічний стан, Черкаська область наближається до червоної зони, – про це повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко під час брифінгу 5 листопада, пише Прочерк.

На заході озвучили статистику, яка свідчить, що коефіцієнт виявлення випадків інфікування на 6,6% перевищує максимально допустимий, а відсоток госпіталізації становить 60,4% при граничних 60%.

image

– Якщо ці показники будуть зростати, або залишатися незмінними і це буде відбуватися впродовж трьох днів, відповідно ми опинимося в червоній зоні. Якщо ж рівень госпіталізації у нас знизиться і буде менше 60%, тоді ми з понеділка залишаємося у помаранчевій, – про це розповів Олександр Скічко.

Директор Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун розповів про те, що за останній час побільшало випадків інфікування серед дітей та вагітних. Не оминув і увагою те, що раніше була велика захворюваність серед працівників Швидкої, але зараз хворих лише 14 осіб, вони лікуються вдома, бо 96,5% персоналу наразі щеплені. Тому більшість працівників у строю.

Також він розповів про збільшення викликів на цьому тижні.

– Ситуація досить напружена. За останні чотири дні працівники «швидкої» виїжджали на виклики, пов’язані з коронавірусною хворобою, понад 1100 разів, – каже Ігор Фесун.

Завершив брифінг Олександр Скічко закликом вакцинуватися людям, які цього досі не зробили.

Нагадаємо, на початку жовтня голова ОДА щепився препаратом AstraZeneca. Після вакцинації він почувався добре, жодних побічних ефектів не мав.

5 Листопада, 2021 в 21:09 / Переглядів: 236

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про