На Черкащині зникла 19-річна дівчина

Розшукується 19-річна Віка Смерека. За словами Вікиної мами Елли, востаннє її рідні бачили 11 жовтня, коли вона з чоловіком приходила у гості. Була в гарному гуморі.

Про це пише Алекс Монастирище.

– 12 жовтня Віка поїхала до подруги в гості до Умані, – каже Елла. – Наступного дня подруга посадила її на автобус і Віка повернулася до Монастирища. Чоловікові, який був на роботі, телефоном повідомила, що вона вже вдома І З НЕЮ ВСЕ ГАРАЗД. Повернувшись додому, Віки в квартирі він не застав. Тільки сліди присутності та те, що вона змінила одяг після поїздки до подруги. Сама ж уманська подруга стверджує, що востаннє бачила Віку, коли провела її на автобус до Монастирища 13 жовтня. 13 жовтня з Вікою перервався і мобільний зв’язок. Телефон дівчини і зараз мовчить.

Мама каже, що Віка була одягнена в чорну куртку, чорні чобітки та сині джинси. Рідні вже встигли за цей період обдзвонити усіх знайомих. Заяву в поліцію про зникнення мама написала вчора, 25 жовтня. Віка і справді була вагітна – на 8-му місяці. На обліку в КНП “МБЛ” не стояла. УЗД робила у приватному кабінеті. Вагітність, за словами рідних, протікала добре, хоча мама дуже просила доньку стати на облік, адже скоро ж народжувати. Жодних натяків, що Віку будь-що турбувало, не було. Завтра молодій жінці виповниться 20 років. Рідні дуже сподіваються, що з їх донькою, сестрою та дружиною все гаразд і просять небайдужих поділитися будь-якою інформацією про місце знаходження вагітної жінки. Телефон мами Елли: 099-459-37-16, інший номер: 063-15-65-902 (Наталія).

26 Жовтня, 2021 в 21:52 / Переглядів: 887

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про