903 учасники АТО знайшли роботу на Черкащині в цьому році

903 демобілізовані військовослужбовці скористалися послугами Черкаської обласної служби зайнятості в 2021 році. Зокрема 809 осіб отримували допомогу по безробіттю. Про це повідомляє Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.

За сприяння обласної служби зайнятості 191 військовий, який брав участь у АТО/ООС був працевлаштований. Зокрема, 1 особа отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю для відкриття власної справи, 12 безробітних брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, ще 11 осіб проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості.

Усього, з початку проведення мобілізації військових, послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 6,7 тис. демобілізованих учасників АТО/ООС. Всі вони отримали профорієнтаційні послуги.

Майже 2,7 тис. осіб були працевлаштовані; 159 осіб почали займатися підприємницькою діяльністю; 874 особи брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; 757 осіб проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості.

16 Жовтня, 2021 в 10:40 / Переглядів: 214

Теми: Аналітика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про