На Черкащині виявили п’ятьох нелегалів

На Черкащині працівники міграційної служби виявили п’ятьох порушників. Тепер вони примусово мусять покинути територію України.

Про це повідомляє Міграційна служба Черкаської області.

Так, перший випадок трапився у Христинівці. Там громадянин Молдови на понад місяць прострочив допустимий термін перебування в Україні. 52-річний іноземець сплатить 2040 грн штрафу та до 28 жовтня має примусово покинути територію нашої держави.

Міграційна служба Черкаської області

Ще одного порушника виявили в Умані. Ним став 63-річний громадянин Португалії, який не виїхав з України після сплину дозволеного строку перебування. Іноземець приїхав у Маньківку відвідати хвору матір, а в Умані перебував у справах. Він отримав 1700 грн штрафу та до 27 жовтня має виїхати з України.

На Чигиринщині міграційники оштрафували 46-річну жінку без громадянства. Вона не змінила посвідку на постійне проживання після досягнення 45-річного віку. Зазначимо, що відповідний документ потрібно змінювати у 25 та 45 років. Після обміну жінка отримає біометричну посвідку на постійне проживання строком на 10 років.

Двоє громадян Вірменії сплатять штраф по 2040 грн. Так, 37-річний іноземець, який працював на Уманщині асфальтоукладальником без дозволу на працевлаштування, притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП. На його 34-річного співвітчизника-роботодавця, який надав робоче місце, склали адміністративний протокол за ст. 204 КУпАП.

29 Вересня, 2021 в 22:27 / Переглядів: 449

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про