Черкащанин “зливав” відео та інформацію про жінок, яку отримував від поліції

У червні до поліції звернулася черкащанка. Вона заявила, що якийсь користувач соціальної мережі розповсюдив її особисті дані. У дописі він вказав прізвище, ім’я, номер мобільного телефону, а також адресу місця проживання та роботи жінки. Вона просила видалити інформацію, та чоловік не відреагував на прохання.

Згодом про оприлюднення в Інтернеті персональних даних заявила ще одна черкащанка. Жінка вказала, що автор посту розмістив відеодопис, який вона просила видалити, однак останній негативно відреагував на прохання і її дані залишив назагал.

Правоохоронці встановили, що користувач соціальної мережі отримав службову інформацію від працівників поліції. Відтак, було призначено внутрішню перевірку з метою встановлення розповсюджувача конфіденційної інформації про заявників та притягнення винних до відповідальності.

За місцем проживання чоловіка, який розповсюджував інформацію про приватне життя потерпілих, правоохоронці провели санкціонований обшук та вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та планшети.

Дізнавачі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 182 (Незаконне збирання, зберігання та поширення конфіденційної інформації про особу) та за частиною 2 статті 125 (Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я) Кримінального кодексу України.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

16 Вересня, 2021 в 09:16 / Переглядів: 130

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про