На Уманщині продавали алкоголь неповнолітнім

Ювенальні поліцейські Уманщини виявили факти продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, повідомляють у поліції Уманського району.

Інспектори ювенальної превенції провели профілактичні заходи в торговельних закладах розташованих поблизу навчальних закладів з метою недопущення порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями особам, які не досягли 18 річного віку.

Днями ювенальні інспектори поліції відвідали ряд торговельних закладів міста Умані та району. Провели роз’яснювальну роботу з продавцями про недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам. В кожному торговельному закладі правоохоронці залишили попереджувальні пам’ятки.

Під час перевірки правоохоронці зафіксували два факти продажу неповнолітнім алкогольних напоїв. На продавців інспектори склали адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліцейські Уманщини закликають громадян, які стали свідками продажу чи купівлі неповнолітніми цигарок або алкоголю, зупинити і продавця, і дитину, а також повідомити про такий факт поліцію для вжиття заходів реагування.

16 Вересня, 2021 в 09:05 / Переглядів: 149

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про