У скандальних власників алабаїв собаки покусали внука

У скандальних власників алабаїв собаки покусали внука. Дитина у вкрай важкому стані

В Черкасах 24 серпня собаки покусали дитину 2014 року народження. Нині хлопчик у вкрай важкому стані в реанімації. Власники собак – дідусь та бабуся хлопчика.

За інформацією депутата обласної ради Олега Петренка, інцидент стався в домогосподарстві біля Дитячого парку в Черкасах. Онук перебував у бабусі та дідуся, які розводили собак.

– Лише через кілька днів бабця, на подвір’ї якої і отримала дитина травми, викликала швидку, – зазначив Петренко.

Раніше із нелегального “розплідника” сім’ї вже зі скандалом та через суд вилучали алабаїв, що покусали черкащанку. Тварин тримали в жахливих умовах. Однак згодом ті завели інших собак.

Як розповів у коментарі “18000” директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький, нині стан хлопчика вкрай важкий. Невідомо скільки часу дитина лежала без свідомості з гематомою черепної коробки.

– У хлопчика відірвані вуха, немає нижньої губи, частини статевого органу, – зазначив медик. –  Потрібна операція, але не можемо її робити, тому що такий стан не дозволяє. Навіть транспортувати не можна. Усе розбалансовано: калій, натрій, білка – нуль. Батьки до дитини не приходили.

27 Серпня, 2021 в 21:33 / Переглядів: 173

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про