Фельдшерку “швидкої” обікрали на робочому місці

22 серпня на виклику фельдшерка Черкаської екстренки Діана почала отримувати повідомлення, що в одному із магазинів кілька разів здійснювали оплату її платіжною карткою. Згодом дівчина зрозуміла, що, кваплячись на терміновий виклик до пацієнта в критичному стані, не зачинила двері у кімнаті відпочинку на станції швидкої, де залишила особисті речі. Розповіла речниця черкаської “швидкої” Ірина Назарок.

Переглянувши відео з камер спостереження, виявили особу ймовірного зловмисника. Зайшовши в приміщення близько 13-ї години, чоловік забрав гаманець і вийшов зі станції. В гаманці, окрім готівки і карток, були ще й документи.

Медики, не зважаючи на складні реалії сьогодення, продовжують самовіддано рятувати життя своїх пацієнтів. В той же час знаходяться цинічні особи, які, нехтуючи принципами моралі, нахабно привласнюють чуже майно.

Фельдшер написала заяву до поліції. Медики просять всіх небайдужих черкащан: якщо вам відома будь-яка інформація про місцезнаходження ймовірного зловмисника або ж ви впізнали чоловіка на відео, просимо повідомити про це нам або правоохоронцям.

26 Серпня, 2021 в 20:32 / Переглядів: 159

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про