На Черкащині за день упіймали 13 перевізників-порушників

На Черкащині за день упіймали 13 перевізників-порушників

13 порушень у роботі перевізників зафіксували 20 серпня працівники патрульної поліції та міжрегіонального управління „Укртрансбезпеки“. Розповів Суспільному провідний спеціаліст відділу державного контролю Іван Медуха.

Серед основних порушень – перевезення пасажирів без дозволу та понаднормова робота водіїв.

У водія в кабіні автобуса, який зупинили на перевірку,— не працює тахометр. Це пристрій, що фіксує час проведений за кермом. За словами провідного спеціаліста міжрегіонального управління „Укртрансбезпеки“ Івана Медухи, — це порушення.

На Черкащині за день упіймали 13 перевізників-порушників

Суспільне: Черкаси

Працівник “Укртансбезпеки” Іван Медуха розповів, що важливо виявити нелегальних перевізників:

“Легальні перевізники всі в нас у базі. І ми відразу знаємо, чи це легальний чи це нелегальний перевізник. І візуально відразу видно. Близько 98 процентів легальних перевізників їдуть з відповідними трафаретами. У нелегальних перевізників цього немає”.

Пан Василь водій автобуса, що їздить на Моринці, має сім років досвіду. Зауважив, що в його професії відпочинок важливий:

“Щоб не втомлюватися, чотири години дозволено їхати, тоді 45 хвилин, стоїмо, відпочиваємо”.

На Черкащині за день упіймали 13 перевізників-порушників

Суспільне: Черкаси

65 фізичних осіб-підприємців та 25 автотранспортних підприємств офіційно мають право перевозити людей в області, розповів головний спеціаліст Департаменту інфраструктури облдержадміністрації Юрій Цимбал:

“До нас надходять скарги від приватних перевізників. Вони скаржаться на нелегальних, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Через це падає виторг. Вони не можуть оновлювати свій рухомий склад”.

Маршрути стають збитковими, додав фахівець. Саме через це деякі населені пункти не мають транспортного сполучення. Не застраховані у нелегальних перевізників і пасажири, додав Юрій Цимбал.

Тетяна Сіренко користується послугами офіційних перевізників.

“Ми ж так застраховані. Ми знаємо з ким ми їдемо і в нас якісь гарантії є”.

Пасажир автобуса Ярослав Остовський також користується послугами легальних перевізників, тому що впевнений, що там є страхування.

За словами фахівця Укртрансбезпеки Івана Медухи, за нелегальне перевезення пасажирів передбачений штраф – 17 тисяч гривень. Додав, що такі перевірки будуть проводити щомісяця.

21 Серпня, 2021 в 15:11 / Переглядів: 140

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про