Умань Рош-га-Шана: як паломники наражають уманчан на небезпеку

Ні для кого не секрет, що вже через декілька тижнів в Умані пройде іудейський Новий рік Рош-га-Шана. А це означає, що до місця паломництва знову буде здійснено наплив десятків тисяч хасидів, пише сайт Громадське:Умань. З приходом коронавірусної інфекції COVID-19 таке велике скупчення людей є небезпечним. Різко зросте шанс зараження як самих прочан, так і мешканців міста Умань.

Прочани відвідують торговельні заклади, громадські місця, в тих районах проживають і працюють багато уманчан. Необхідно в цій ситуації жорстко дотримуватися всіх запобіжних заходів задля запобігання поширенню інфекції.А що відбувається в нашому місті? Нещодавно в Умані з‘явилися так звані «лабораторії», в яких здійснюється тестування на COVID-19. Візьмемо за приклад МАФ, або як кажуть у народі «кіоск» – «Нова діагностика», що знаходиться по вулиці Пушкіна, 2. На 10 кв. метрах, в кіоску, проводиться забір різного біоматеріалу, в тому числі крові, що категорично заборонено законом та порушує усі санітарні норми (питання: хто дав дозвіл? Хто контролює цей процес в нашому місті?). Таке ж тестування здійснюється по тій же вулиці, в готелі “Hoshen” «мобільною лабораторією Callab», в якій можуть працювати тільки медсестри (згідно ліцензії).

Немає ніякої лабораторії, лаборантів і лікарів-лаборантів, а вони видають результати ПЛР аналізів!? Де вони їх роблять? Куди возять? Напрошується питання до компетентних органів – може це шахраї, які використовуючи ІТ-технології, просто видають фальшиві результати тестів з підробленими QR-кодами або взагалі з його відсутністю, від неіснуючих лабораторій. З цими підробленими тестами , як прочани так і туристи, спокійно перетинають кордон України! Потрібно серйозно усвідомити ту небезпеку, яка нас чекає в разі спалаху інфекції!

Виникає питання чому Держспоживслужба України не звертає уваги на такі проблеми, а головний санітарний лікар Умані Качанова Лариса Петрівна просто закриває на це очі. Чи потрібні Умані хасиди з таким тестуванням, адже фактично дане паломництво може забрати життя сотень уманчан!

12 Серпня, 2021 в 14:42 / Переглядів: 1098

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про