Сагунівська громада ліквідувала наслідки стихійного лиха

Підтоплені та частково зруйновані будівлі, в тому числі – приватні будинки, повалені з коренем дерева. Ось такі наслідки стихії, яка вирувала Сагунівська громада.

Сьогодні разом із Володимир Доманський, заступником голови Черкаської обласної ради та Андрей Даник, начальником Головне управління ДСНС України у Черкаській області здійснили об’їзд постраждалих частин громади, ознайомилися із ситуацією, яка склалася внаслідок негоди та поспілкувалися з людьми.

Наразі рятувальники вивчають рівень руйнувань та проводять інженерну розвідку. Для повної ліквідації наслідків негоди залучено дві рятувальні групи та створено штаб з ліквідації наслідків стихійного лиха.

Усі ми бачимо, що кліматичні умови змінюються. Стихійні лиха не обирають якусь із країн світу. Чисельні зливи, затоплені й пошкоджені негодою міста, громади – це, на жаль, сьогоднішні реалії. Аналізуючи побачене, як оперативно та згуртовано відреагували рятувальники, дякую Андрію Данику, начальнику Головного управління ДСНС України у Черкаській області за виважену та оперативну роботу управління. Сьогодні почув від нього вислів – «Безпека людей – один із видів державного сервісу».

Слова, які підтверджують рівень безпеки нашої громади.
Працюємо далі, друзі.

11 Серпня, 2021 в 21:32 / Переглядів: 501

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про