В Умані відкрили парк динозаврів

7 серпня в Умані відбулося відкриття парку динозаврів – «Dinosofia».

У парку розміщено понад 60 експонатів реальних розмірів, зокрема, майязавр, анкілозавр, паразавролоф, трицератопс, диметродон, стегозавр та багато інших тварин. Про це пише Центр черкаських медіа.

Тут представлені різні експонати: містичні істоти, герої популярних фільмів, печерні люди. А динозаври розміщені в історичній послідовності життя.


На території «Dinosofia» є величезний павук, який рухає лапами, гігантська горила та навіть дракон.

Також відвідувачі не тільки дізнаються про найвідоміші теорії походження людини, а й зможуть позувати в ланці еволюції Дарвіна.

Парк умовно можна поділити на три частини:

Епоха динозаврів. Тут можна побачити динозаврів тріасового періоду (251-201 млн років тому), юрського періоду (201-145 млн років тому), крейдяного періоду (145-66 млн років тому). Всі динозаври розташовані у хронологічній послідовності.
Звідки взялись люди? У цій частині парку відвідувачі зустрінуть Адама і Єва, печерних людей та навіть на власні очі побачать літаючу тарілку! А також дізнаються про найвідоміші теорії походження людини.
Welcome to Hollywood! Тут зібрані містичні істоти, яких ми бачили у популярних кінострічках. Кожен зможе впізнати улюбленого кіногероя і зробити з ним фото.

7 Серпня, 2021 в 13:28 / Переглядів: 501

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про