В Золотоноші для молоді влаштували яскраве свято

Битва фарбами, кіно, танці та розваги – таким запам’ятався День молоді золотонісцям та гостям міста. Свято відбулося з ініціативи ГО «Молодь, яка творить державу». Організація представлена в усіх областях України, а тепер і в Черкаській. Одним із напрямків її роботи є примноження сiмейних цінностей, розвиток громадськоi активностi та участь молодi у культурному житті суспільства.

Отож святкування стартували молодіжною ходою до парку ім. Шевченка, де відбулося урочисте відкриття заходу за участі офіційних осіб та представників молодіжних організацій.

Серед зіркових гостей на святi: Георгій Погосов – шестикратний чемпioн свiту, олiмпiйський чемпioн з фехтування на шаблях,
Юрiй Клiмантов – повноважний тренер України з самбо, Нiколай Нечипоренко – чемпioн України та свiту з дзюдо та iншi федерацii .

Та окрім спортивних розваг для дітей організували i анімаційну розважальну програму, i iнтелектуальнi ребуси, а також танцювальний майстер-клас. Усі охочі брали участь у безпрограшній лотереї, а прихильники яскравих кольорів влаштували битву фарбами холі. Завершили святкування переглядом українського молодіжного кіно просто неба та гучним виступом групи АLTAMAX.

Щиро дякую за пiдтримку нашого заходу до Дня молодi мерiї Золотоноші, а саме – Вiталiю Войцехiвському та Мар’яні Нiщенко, а також екс-губернатору Черкаської області та поважному ректору Черкаського нацiонального унiверситету – Олександру Черевку. Хочеться відзначити наших зiркових гостей, якi свoїми досягненнями зробили безцiнний внесок у розвиток спорту України та прославили її на весь свiт. Також дякую мiсту Золотоноша i нашiй талановитiй молодi за активну громадську позицiю, цiлеспрямованiсть, патрioтизм та жагу до перемоги, – зазначила організаторка заходу, голова ГО «Молодь, яка творить державу» в Черкаській області Юлія Гершун.

Під час виступу зі сцени вона також оголосила про відкриття нацiональної конкурсної програми «Кращий студент року». До участі запрошується талановита молодь з усіх областей України.
Реєстрацiя кандидатів на отримання премiальної стипендiї триватиме до 1 серпня 2021 року на сайті ГО «Молодь, яка творить державу». Офiцiйна церемонiя нагородження вiдбудеться наприкiнцi вересня.

22 Липня, 2021 в 10:56 / Переглядів: 584

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Qxepqs Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Qxepqs
Читач
Qxepqs

cialis in canada – cialis reviews tadalafil for sale in canada