На Черкащині атовець погрожував самогубством через проблеми з житлом

Фото “Про все”

У селі Івангород на Христинівщині атовець видерся на радіовишку й погрожував покінчити з життям. Інцидент вдень 17 липня. За словами військового, на такий крок він пішов через байдужість чиновників до його проблем з житлом.

Про це повідомляє сайт Про все.

– У нас досі «совок» залишився, – скаржиться, деручись вище по металоконструкції, Олександр. – В лікарні, в міськраді. Вони звикли, що їм треба грошей дати. Приходиш, а всі свої пики відвертають. В мене немає будинку. Дружині й дитині немає, де жити.

Найбільшою проблемою Олександр назвав відсутність житла. Мовляв, чиновники пообіцяли допомогти з будинком, але досі цього не зробили. На 40-метровй висоті військовий просидів майже 3 години. Зліз, коли на його вимогу приїхали журналісти. На місці також були присутні правоохоронці, рятувальники та представники від місцевої влади.

– Я не хотів вас усіх турбувати, – каже Олександр. Намагається стримувати сльози. – Від мене пішла дружина. Постійно сварилися, бо немає де жити. Вона 3 роки чекала мене з війни. Не витримала. Я її розумію. Постійно перебиралися з  місця на місце. Я ходив у міськраду, щоб допомогли з хоч якимось куточком на місяць. Пообіцяли, що дадуть хату. Зібрав необхідні документи. Приходжу, а мені кажуть, що вже нічого немає.

Фото: “Про все”

Чиновники, які були на місці, не розуміють претензій чоловіка. Кажуть, ще раніше взялися йому допомагати.

– Він живе із цивільною дружиною, – коментує староста села Івангород Оксана Губницька. – Він звернувся до сільської ради і ми надали всі довідки, що стосуються його. Відправили за наступними довідками, бо має дружину й дитину. Один документ готовий, аби поставити його на облік. Як альтернативу, запропонували йому поїхати в сусіднє село, де є будинки. Там він міг тимчасово жити. Не знаю, чому людина так зробила.

Фото: “Про все”

Окрім відсутності оселі, атовець скаржиться на перепони в проходженні медкомісії, аби отримати інвалідність. На війні йому понівечило руку та майже осліп через осколкове поранення. Заступник голови Христинівської міськради пообіцяв з понеділка взятися за обидві проблеми. Після цього чоловіка посадили в поліцейську автівку й поїхали з місця події.

18 Липня, 2021 в 11:48 / Переглядів: 357

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про