На Кам’янщині прокуратура подала до суду позов про звільнення приватним товариством земельної ділянки вартістю близько 25 млн грн

В інтересах держави Смілянська окружна прокуратура звернулася з позовом до Господарського суду Черкаської області про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання товариства з обмеженою відповідальністю звільнити земельну ділянку площею 14,3 га, вартістю близько 25 млн грн, яка незаконно передана йому державним навчальним закладом.

Прокуратура

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Прокуратурою встановлено, що між одним з державних навчальних закладів у колишньому Кам’янському районі та товариством укладено договір про співпрацю й спільну діяльність на земельній ділянці, що належить навчальному закладу на праві постійного користування (під посіви та вирощування сільськогосподарських культур).

Разом з тим, умови договору суперечили вимогам чинного законодавства щодо цілей використання землі навчального закладу, а сторони фактично уклали між собою удаваний правочин. Це і стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом.

6 Липня, 2021 в 16:36 / Переглядів: 265

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про