На Черкащині засудили мисливця, який убив оленя

Канівський міськрайонний суд Черкаської області розглянута справа про адміністративне правопорушення Закону України «Про мисливське господарства та полювання»  в результаті чого загинув олень «Європейський».

    Так, 49 річний громадянин міста Канева з човна біля села Пекарі Канівського району, здійснював полювання без належного на те дозволу, в забороненому місці, в заборонений час забороненими знаряддями, а саме карабіном з глушником.

     Правопорушник свою вину у скоєному не визнав, а зазначив, що перевіряв прилад нічного бачення, а оленя знайшов вже мертвого. Але з показів свідків стало суду відомо, що правопорушник застрелив оленя на острові, завантажив у човен та перевіз до автомобіля, який знаходився на березі біля села Пекарі, де був затриманий працівниками поліції зі зброєю, приладом нічного бачення та тушкою оленя.

   Суд, дану особу, визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст. 85 КУпАП та наклав адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1700,00 грн. з конфіскацією знарядь та засобів вчинення правопорушення – карабіну, пристрою нічного бачення, глушника та стягнув збитки в сумі 60000 грн. на користь держави.

     «Мисливець» не погодився із рішенням Канівського міськрайонного суду та оскаржив у апеляційній інстанції.

     Черкаський апеляційний суд дане рішення залишив в законній силі.

За повідомленням прес-служби суду

5 Липня, 2021 в 19:43 / Переглядів: 263

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про