Купались у воді без нагляду: на Черкащині у п’яних батьків забрали дітей

Купались у воді без нагляду: на Черкащині у п'яних батьків забрали дітей

Жителі села в Черкаському районі повідомили правоохоронців про бійку на березі річки. Сказали, що вона відбувається між двома чоловіками. Коли правоохоронці прибули на місце події, учасники вже самостійно врегулювали конфлікт та допомоги поліції чи медиків не потребували. Однак натомість поліцейські помітили, що у воді були малолітні діти без нагляду, а на березі п’яні мати та нетверезий чоловік. 

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Черкаській області. 

Так, правоохоронці помітили чотирьох дітей, які були у воді без нагляду дорослих й почали питати відпочивальників, де їхня мати. Очевидці вказали на жінку, яка перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння й спала на березі. Жінка не реагувала на оточення та навіть не могла пояснити правоохоронцям, де і що роблять її малолітні діти.

Поліцейські батальйону поліції особливого призначення викликали на місце співробітників ювенальної поліції та служби у справах дітей. З’ясувалося, через те, що мати належним чином не доглядала за дітьми, вона вже перебувала на обліку. Їй навіть давали час на виправлення, однак висновків жінка не зробила та не змінилася у виконанні батьківських обов’язків. Перебував на місці події й чоловік та батько. Він так само був напідпитку, як і дружина.

Залишати чотирьох дітей на нетверезих батьків служби не могли, тому їх направили до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”. Наразі Черкаською службою у справах дітей готуються документи до суду для позбавлення матері батьківських прав.

Крім того, відносно чоловіка та жінки за невиконання ними батьківських обов’язків правоохоронці Черкаського районного управління поліції склали відповідні адміністративні матеріали. 

27 Червня, 2021 в 21:30 / Переглядів: 302

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про