Суд виправдав подружжя за підозрою в отриманні хабара розміром 100 тисяч

Суд виправдав подружжя, за підозрою в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 100 тис. грн., через підбурювання до отримання коштів. Про це йдеться у вироку Чигиринського суду, пише “Кропива“.

Події розгорталися у червні 2018 року. Обвинувачена, працюючи інспектором Державної екологічної інспекції в Черкаській області, здійснювала перевірку підприємства в селі Тимошівка на Кам’янщині. Під час перевірки були виявлені порушення здійснення викидів забруднюючих речовин в повітря.

Згідно обвинувального акту, підсудна вимагала кошти у розмірі 100 тис. грн. за складення прийнятного для підприємства акту перевірки. Ці кошти повинні були бути передані через чоловіка підсудної, який в свою чергу також залучив посередника для отримання коштів. З переданими коштами правоохоронцями був затриманий лише посередник.

А дружині-посадовцю та її чоловіку інкримінували вимагання та отримання неправомірної вигоди.

Суд в ході розгляду справи, дослідив наявні докази сторін процесу, покази свідків та дійшов до висновку, що мало місце підбурювання до отримання неправомірної вигоди.

Так, обвинувачена неодноразово відмовлялася від прохань представника підприємства не вказувати в акті виявлені порушення. Однак він цілеспрямовано звертався до підсудної, переконуючи у необхідності вчинення злочину, чим фактично підбурював обвинувачену до його вчинення. Він же виступив і заявником-викривачем.

Відтак суд виправдав обох підозрюваних за недоведеністю їх вини.

19 Червня, 2021 в 10:45 / Переглядів: 221

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про