У Смілі за полив городів артезіанською водою штрафуватимуть

У Смілі в КП «Вод Гео» готуються до літнього сезону та запасають резервуари води, чистять свердловини, щоб подавати більший напір води, пише “Smila-ua”.

Разом з тим у водоканалі нагадують, що поливати городи питною артезіанською водою – заборонено. Штраф від 15 до 35 тисяч гривень.

Жителі приватного сектора можуть знайти якесь альтернативне рішення для поливу. Наприклад, пробити власну свердловину, збирати дощову воду чи поливати привозною технічною водою. Адже якщо питною водою поливатиме городи приватний сектор, жителі багатоповерхівок взагалі залишаться без води.

Начальник служби реалізації послуг та збору КП «Вод Гео» Наталія Д’яченко розповідає, що минулого року працівники водоканалу спробували запровади укладання договорів на полив городів. Щоб люди платили за полив кожної сотки двору. Але така практика не прижилась. Сміляни все одно не сплачували за це, знову нарощували борги, викручувались.

Тож цього року будуть штрафувати за незаконний полив городів та від’єднувати несвідомих абонентів від мережі.

Додамо також, що полив городів питною водою із централізованих систем водопостачання заборонений скрізь, як в Україні, так і за кордоном.

8 Червня, 2021 в 21:47 / Переглядів: 228

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про