В Умані стартуватиме Всеукраїнський автомобільний марафон на ретро-автомобілях

Українські автомобілісти до 30-річчя Незалежності України проїдуть 3000 км та відвідають 30 міст на ретро-автомобілях  «Запорожець» – ЗАЗ 965  та ЗАЗ 966. Розпочинатимуть свій маршрут з Умані 12-13 червня на фестивалі Steak Weekend.  Таким чином вони готуються до участі в ралі, яке відбудеться в Монте-Карло у 2022 році.

Українська команда автомобілістів вперше братиме участь в ралі Монте-Карло. Аби підготуватися до змагань та випробувати автомобілі ЗАЗ 965  та ЗАЗ 966 екіпаж організував «Марафон Дружби та Миру — Україна в ралі Монте-Карло VI United Super Special Race». Його учасники на ретро-автомобілях відвідають 30 міст України, Румунії та Молдови.

  • Розпочнемо наш шлях з Умані. Тут відбудеться перша зустріч команди на фестивалі Steak Weekend, який проходитиме 12-13 червня, – розповідає командор команди Роман Щипков. —  Далі поїдемо до Києва, Запоріжжя та інших міст.

Довжина маршруту складатиме 3000 км. Окрім чоловічих команд в марафоні братиме участь жіночий екіпаж.

  • Ми за рівність, тому погодили з організатором ралі про участь жіночого екіпажу, отримали згоду та готуємо «Запорожець» для дівчат жовтого кольору. Склад команди, наразі таємниця. Ми впевнені, що жіночий екіпаж буде не тільки перлиною в нашій команді, а й серйозним конкурентом на гоночній трасі, — додає Роман Щипков.

Приєднатися до марафону  може кожен охочий. Єдина умова – потрібно приїхати на ретро-автомобілі: «Запорожець», «Волга», «Жигулі» та інші.

3 Червня, 2021 в 11:47 / Переглядів: 407

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про