Уманські лісівники привітали вихованців підшефних навчальних закладів із Днем захисту дітей

День захисту дітей уманські лісівники відзначили по-особливому. Цього дня за ініціативи директора Уманського лісгоспу Михайла Вовченка працівники структурних підрозділів підприємства відвідали інтернатні заклади та заклади соціального захисту дітей із подарунками.

Комунальний заклад «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань Черкаської обласної ради» відвідав лісничий Синицького лісництва Владислав Гончаренко. До свята лісівники облаштували дві пісочниці, а також подарували дітям настільні ігри, пазли, спортивний інвентар, для наймолодших вихованців закладу – м’які килимки для ігор на підлозі.

Лісничий Монастирищенського лісництва Віталій Нишпора відгукнувся на потреби Монастирищенського ліцею-інтернату «Обдарованість» Монастирищенської міської ради Черкаської області. Лісівники допомогли облаштувати у закладі інформаційний куточок для дітей.

До комунального закладу «Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради» із подарунками, м’ячами для різних видів спорту завітали лісничий Маньківського лісництва Олександр Андрущенко та лісничий Потаського лісництва Віталій Чекаленко.

Спортивний інвентар та настільні розвиваючі ігри отримали дітлахи комунального закладу «Бабчанська спеціальна школа Черкаської обласної ради». Відвідав заклад т.в.о. Собківського лісництва Олександр Дошка.

Комунальний заклад «Ладиженська спеціальна школа Черкаської обласної ради» з привітаннями та подарунками у вигляді спортивного інвентарю відвідав лісничий Юрківського лісництва Олександр Батурін.

«Головне завдання дорослих – це забезпечити щасливе, безтурботне дитинство для дітей. Наше підприємство має під своєю опікою кілька закладів освіти. Ми повсякчас відгукуємось на їхні потреби та, звісно ж, вітаємо дітлахів з усілякими святами. Адже для дітей важливо відчувати увагу дорослих, знати, що вони важливі та потрібні. А День захисту дітей – це ще одна можливість порадувати дітлахів та надихнутися їхніми щирими посмішками», – говорить директор Уманського лісгоспу Михайло Вовченко.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

2 Червня, 2021 в 12:27 / Переглядів: 350

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про