В Умані виявили нелегала-нігерійця

Правоохоронці Черкащини видворили за межі України громадянина Республіки Азейбаржан, на громадянина Нігерії очікує примусове видворення після оформлення відповідних документів

Упродовж п’яти років їм заборонений в’їзд на територію України.

Поліцейські відділу міграційної поліції спільно з працівниками управління Державної міграційної служби видворили з України 42-річного громадянина Республіки Азербайджан, який із березня перебував у Миколаївському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Іноземець був неодноразово засуджений на території України за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 (грабіж) та ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

На іншого 29-річного громадянина Нігерії після оформлення документів на повернення до країни громадянської належності іноземця очікує примусове видворення з України.

Іноземця виявили в Умані. На Черкащину іноземець приїхав погостювати у земляка. В Україні нігерієць перебував з 2015 року, навчаючись в одному із закладів вищої освіти на західній Україні. На період навчання був документований посвідкою на тимчасове проживання в Україні, але після закінчення строку дії документа повертатися в Нігерію не захотів.

Щонайменше 5 років іноземці не матимуть змоги повернутися в Україну через встановлену заборону в’їзду.

Поліція Черкаської області

29 Травня, 2021 в 13:30 / Переглядів: 264

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про