Кому вигідний скандал із уманськими школами

Питання про реорганізацію навчальних закладів Умані обросло масою теорій змов і маніпуляцій.

Як відомо, 1-4 класи загальноосвітніх закладів №1 та №4 міста Умань у зв’язку з реорганізацією будуть переведені до інших навчальних закладів. Самі ж школи не ліквідуються, а продовжать приймати учнів лише середніх і старших класів.

Це не є забаганкою міської ради – це вимога Закону України «Про повну загальну середню освіту». За 4 роки в Україні вже не буде всім звичних загальноосвітніх шкіл. Першачків віддаватимуть у початкову школу, а учні середньої та старшої ланки ходитимуть до гімназій та ліцеїв.

Ці рішення викликали хвилю обурення у містян: хтось не погоджується з МОН, хтось не до кінця зрозумів суть реформи, а хтось вдало маніпулює людьми і вдає із себе патріотичного борця. Тільки з чим боротьба – не зрозуміло.

Уманський підприємець Андрій Дикун один із перших підняв хвилю гніву проти реорганізації шкіл міста Умань. Він навіть проплатив рекламу в соцмережі із щемливою цитатою про школи.

Тільки ось в чому проблема: доля міськіх шкіл Андрія Дикуна болить, а от сільські навчальні заклади, на його думку, мали би бути ліквідованими. Про це сам активіст заявив на засіданні “Всеукраїнської аграрної ради”.

Мова йде про школи Паланської ОТГ. А депутатів, які не підтримали рішення про закриття шкіл, Дикун назвав дибілами.

То чиї інтереси переслідує підприємець? Судячи з відео, очевидно, що не пересічних громадян і їх дітей. А брудними маніпуляціями і гучними словами Дикун лобіює власні інтереси.

24 Травня, 2021 в 08:52 / Переглядів: 1057

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ігор Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Ігор
Читач
Ігор

Дурні Закони прийняті дурнями, можна й відмінити. У нас школи будувались за місцем проживання учнів. Нехай реформатори довбані набудують по три школи де стоїть одна, а тоді запроваджують свій непотріб під назвою “освітня реформа”. Час потрібно використовувати для навчання, а не для мандрів автобусами по місту.