«Чотири лапи» в Умані: безпритульних тварин стерилізують і вакцинують

З 10 до 28 травня команда ТОВ « Чотири лапи Україна» проводить проєкт по стерилізації та вакцинації від сказу безпритульних собак та кішок у місті Умань.

Про це повідомляє сайт УманьNews.City

Автор: FourPawsUkraine

Ця акція відбувається на запрошення черкаського обласного благодійного фонду «Життя». Представники МБФ «Four Paws International» протягом трьох місяців допомагають стерилізувати та вакцинувати проти сказу бездомних тварин в Черкаській області. Попередньо ТОВ «Чотири Лапи Україна» вже попрацювали в Смілі, Тальному, Жашкові, Христинівці.

Метою проєкту є зниження чисельності безпритульних тварин на вулицях, шляхом їх стерилізації та прилаштування в нові сім’ї.

Як пояснили зоозахисники, більшість собак відновлюються вручну спільно з волонтерами та небайдужими місцевими жителями. Зі всіма тваринами поводяться гуманно та з турботою.

Бувають і випадки, коли собака не іде до рук, а проявляє страх, чи ознаки агресії. Тоді, ловці команди ТОВ «Чотири лапи Україна» використовують седативні препарати, щоб заспокоїти тварину, застосовуючи духові трубки. Після введення препарату, проходить деякий час і тварину транспортують до клініки, де її відразу стерилізують. Після операції, всі тварини знаходяться під наглядом ветеринара. Після повного одужання, собак повертають на місце їх вилову.Кожен бажаючий має можливість «всиновити» вакциновану стерилізовану тварину і на один безпритульний «хвостик» стане менше.

Всіх небайдужих уманчан запрошують приєднатися до проєкту і надати інформацію про місця скупчення тварин на вулицях міста, або ж приєднатися до команди волонтерів і попрацювати з безпритульними тваринами. Доречною буде і підтримка організацій, які опікуються тваринами.

По п’ятницях, за попереднім записом, проводиться стерилізація безпородних тварин, якими опікуються волонтери.

Телефонувати просять в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 години

+38 067 921 22 89.

16 Травня, 2021 в 20:27 / Переглядів: 278

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про