Поліцейські розшукали 16-річну дівчину, яка безвісти зникла в Умані 6 травня

13 травня до Уманського районного управління поліції про зникнення 16-річної доньки заявили батьки. За тиждень до цього неповнолітня пішла з дому й не повернулася. Рідні намагалися знайти дитину самотужки, але зрозуміли, що без допомоги поліцейських не обійтись.

Пошуки тривали дві доби, за цей час оперативники зібрали інформацію про те, з ким дівчина спілкується, а кіберполіцейським вдалося визначити орієнтовне місце знаходження.

У пошуках 16-річної були залучені керівництво, оперативники та поліцейські ювенальної служби Уманського районного управління поліції. Працювали оперативні працівники Управління карного розшуку Главку поліції Черкаської області, працівники Уманської окружної прокуратури, кіберполіцейські, працівники відділу поліції № 1 Бучанського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області та небайдужі громадяни.

Завдяки спільним злагодженим діям, 14 травня правоохоронці розшукали 16-річну дівчину в одному з населених пунктів Київської області.

На щастя, з нею все добре й жертвою злочину вона не стала. Наразі неповнолітня з батьками. Правоохоронці провели профілактичну роботу, аби надалі не виникало подібних ситуацій.

Батьки, будьте пильними до своїх дітей, більше спілкуйтеся з ними та цікавтеся їхнім життям. Не гарячкуйте під час конфліктних ситуацій, будьте послідовними та думайте про наслідки.

Поліція Черкаської області

15 Травня, 2021 в 10:59 / Переглядів: 2399

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про