Бабусю, яка хотіла втопитися на Черкащині, відправлять до інтернату

Бабусю, яка хотіла втопитися на Черкащині, відправлять до інтернату

90-річна бабуся з селища Єрки колишнього Катеринопільського району вирішила накласти на себе руки. Її врятували поліцейські. Зараз нею опікуються соціальні працівники. 

Про це повідомляють “Вечірні Черкаси”. 

Як розповідає селищний голова Єрок Леонід Польовий, за станом здоров’я оформляють їй першу групу інвалідності й будуть відправляти до профільного будинку-інтернату.  До виходу на пенсію жінка працювала на місцевому плодоовочевому заводі.

“Бо якщо не оформимо групу, то треба буде, аби за її перебування платили. А хто ж буде за неї платити. Рідня – це не ті люди, які можуть урятувати бабусю. Вона має двох доньок, які би мали доглянути її в такому віці. Але одна з доньок п’є горілку. Інша – не сповна розуму. Внуки теж не надто добропорядні громадяни. Сталося так, що саме рідня й тероризувала бідолаху. Довели її до такого стану, що 90-річна жінка пішла топитися в річці”, – каже він. 

Нагадаємо, що жінка пішла до річки Гнилий Тікич і вже зайшла у воду, коли її побачив випадковий перехожий. Він негайно зателефонував у поліцію. На місце події прибули старший лейтенант поліції Богдан Цірик та капітан поліції Анатолій Лимаренко. Вони теж залізли у воду й витягли звідти стареньку. Вона була у розпачі й не мала бажання жити. Сказала, що нікому не потрібна. Від медичної допомоги жінка відмовилася. Поліцейські доправили її додому та передали рідним.

На початку весни вистрибнула з вікна лікарні й померла жінка з селища Іркліїв Золотоніського району.  Вона лікувалася від коронавірусу й не змогла пережити самотність, коли інших пацієнток палати виписали з лікарні, а вона залишилася.

13 Травня, 2021 в 23:06 / Переглядів: 282

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про