Взято під варту підозрюваного у виготовленні амфетаміну, який тривалий час переховувався від слідства

Жашківським відділом Уманської окружної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом виробництва, зберігання з метою збуту психотропних речовин, вчинених у великих розмірах та у зберіганні й придбанні бойових припасів без передбаченого законом дозволу, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 263 КК України.

За версією слідства, упродовж 2017 року 30-річний житель одного з сіл колишнього Жашківського району за місцем свого проживання обладнав господарське приміщення з метою незаконного виробництва психотропних речовин та подальшого їх збуту, використовуючи для цього хімічні суміші та реактиви, які в своїй сукупності та внаслідок певного технологічного процесу пов’язаного з синтезуванням, використовувались останнім для виготовлення амфетаміну.

За результатами обшуку у приміщеннях, де проживав останній виявлено та вилучено амфетамін, загальною масою понад 20 г.

Крім того, на початку жовтня 2017 року вказаний громадянин за місцем свого проживання виявив металевий предмет округлої форми  – гранату РГД-5 з запалом УЗРГМ-2 до неї, та розуміючи, що вказаний предмет відносяться до бойових припасів, зберігання яких заборонено без відповідного дозволу, переніс його до житлового будинку, де незаконно зберігав.

У жовтні 2017 року чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 263 КК України, та застосовано до нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з правом внесення застави у розмірі 84200 гривень.

У листопаді 2017 року підозрюваного внаслідок внесення застави звільнено з установи попереднього ув’язнення, після чого останній почав переховуватися від органів досудового розслідування.

10.05.2021 після дворічного переховування підозрюваного затримано на підставі ухвали слідчого судді про дозвіл на затримання з метою обрання відносно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

11 травня 2021 року слідчим суддею Жашківського районного суду Черкаської області за принципової позиції прокурора щодо підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Пресслужба Уманської окружної прокуратури

12 Травня, 2021 в 20:27 / Переглядів: 202

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про