Потребує медичної допомоги: на Черкащині півтора місяця шукають зниклого чоловіка

На Черкащині тривають активні ошуки безвісти зниклого Миколи Ткача. Він пішов з дому ще 11 березня і до цього часу про його місце перебування нічого невідомо.

З такою інформацією до редакції сайту vikka.ua звернувся племінник зниклого Василь.

Миколі Ткачу 55 років. Він худорлявої статури, був одягнений у легку кофту та штани. Проживає чоловік у селі Шелепухи Черкаського району. Окрім цього Микола має проблеми зі здоров’ям та потребує постійного догляду і медичної допомоги. Він може не розуміти, де знаходиться, говорить сам із собою, може «замикатися» та бути сам у собі.

Нагадаємо, що того дня Микола Андрійович вийшов до крамниці. Він не вдів нічого теплого, оскільки збирався за кілька хвилин повернутися додому. Односельці підтвердили, що до магазину Микола зайшов, а коли виходив, то пішов у інший бік від дому.

Відсутність чоловіка рідні помітили одразу. Вони кинулися його шукати, розпитали усіх сусідів, селян, але це не дало жодного результату. Сестра зниклого Людмила Андріївна подала заяву до поліції. Правоохоронці із собаками прочесали усі прилеглі території та найближчі села – все безрезультатно.

Якщо хтось володіє навіть найменшою інформацією про Миколу Андрійовича, прохання повідомити до поліції за номером «102» або 097 801 79 90 – рідна сестра чоловіка Людмила Андріївна. Також можна повідомити племінникові зниклого чоловіка у соцмережі Instagram.

4 Травня, 2021 в 17:01 / Переглядів: 290

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про