Автопідприємства просять тимчасово скасувати безкоштовні перевезення «пільговиків»

На Звенигородщині власники автотранспортних підприємств звернулися з листом до обласного керівництва через «пільговиків». Просять на період карантину припинити продавати квитки цій категорії пасажирів. Під ним підписалися бізнесмени з Ватутіного, Катеринополя та Звенигородки.

Про це пише сайт Вісті Черкащини.

Підприємець з Ватутіного  Василь Когут скаржиться, що пасажиропотік значно знизився. Винними називає нелегалів, з якими ніхто не бореться.

В нас зараз склалась критична ситуація, – каже Когут. – Розвелося дуже багато нелегалів. Вони забирають у нас пасажирів. Відсотків 50-60 забирають. А люди не завжди думають головою й сідають до таких. Були випадки, що водії були п’яними, чи значно перевищували швидкість. А ще їздять без масок. В моїх автобусах водії дотримуються всіх карантинних заходів. Салони миються.

Через малу кількість пасажирів возити пільговиків немає за що, пояснює чоловік.

За пів року я перевіз на понад 300 тисяч гривень людей, які мають право на пільги, – продовжує бізнесмен. – Жодної копійки за всі роки моєї праці мені ніхто не відшкодував. Я написав купи листів. Всі мені відмовляють. Звернулися до громад. Та ж ситуація.

Самостійно відмовитись безкоштовно возити людей перевізники не можуть. Побоюються збурень в суспільстві.

Лист із проханням зупинити продаж квитків потрапив до Мережі. Це викликало невдоволення містян. Депутат Ватутінської міської ради переконаний, що ніхто не дозволить власникам автопідприємств скасовувати пільгове перевезення. Особливо, якщо це стосується ветеранів АТО.

Хлопці заслужили щоб їздити безкоштовно і їм ніхто не має псувати настрій, – переконаний Ступник. – Є закон. В разі, якщо хтось не дотримується його, то для цього є поліція . В деяких хлопців коштів може і не бути на проїзд. Краще було б, щоб їм, учасникам бойових дій, виділяли певну суму на місяць на проїзд і вони не будуть себе невпевнено почувати.

За наявною інформацією, лист перевізників поки лишається без відповіді. Підприємець Василь Когут збирається подавати до суду на Ватутінську міськраду. Вимагатиме відшкодування за останні 3 роки.

3 Травня, 2021 в 16:52 / Переглядів: 162

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про