Тренер тиру, де поранення в голову отримав юнак, розповів хронологію подій

Лікарі Черкас роблять все можливе, щоб врятувати 15-річного хлопчика, який отримав вогнепальне поранення в голову під час тренування в тирі. Тренера закладу, де все відбулося, затримали, інформує ТСН

«Ми були попереджені, що до нас везуть таку дитину, тож всі медики вже чекали на приймальному покої. Медикаментозно підтримується життєдіяльність хлопчика. Зараз стан вкрай важкий», – розповідають лікарі.

94_large-v1618923059

Рідні не відходять від палати хлопчика. На місці були тато і бабуся. Мами в місті на момент трагедії не було, вона повернулась сьогодні. Вони просять не турбувати їх в такий важкий час.

Освітяни, на території якої і є тир, кажуть, що він працював за всіма домовленостями і теж приголомшені подією.

«Гімназія має приміщення тиру і за договором віддає для роботи юнацькій спортивній школі. Не розумію, як сталось. Із тренером говорити було неможливо. Бо він був у такому стані. Ми навіть довго шукали прізвище тої дитини», – розповідає директорка гімназії Ірина Топчій.

Тренер – чоловік вже у віці, він дає покази. Тривають слідчі дії. Зараз відомо, що юнак прийшов на тренування ще з однією дівчинкою згідно з графіком відвідування. Спершу зброю отримав юнак, коли тренер пішов видавати її дівчинці і пролунав вибух.

«Він залишив у тирі хлопця, коли там вже була зброя. Потім він вийшов із кімнати для стрільб до дівчини, яка також прийшла на заняття. І ось той проміжок часу, коли тренера не було, пролунав вибух», – повідомляють в поліції.

22 Квітня, 2021 в 13:16 / Переглядів: 314

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про