Поліцейські виявили ряд порушень карантинних вимог під час рейдів по місту Умані

У місті Умань посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів задля запобігання подальшого розповсюдження вірусу Covid-19.

З 5 квітня по місту проводять рейди мобільні групи, до складу яких входять працівники інспекції з благоустрою Уманської міської ради, представники громадського формування та поліцейські Уманського районного управління поліції.

Мобільні групи щоденно перевіряють дотримання карантинних вимог у діяльності закладів торгівлі , у громадському транспорті та закладах громадського харчування.За період роботи мобільних груп виявлено 34 порушення. На порушників складено адміністративні протоколи та винесено постанови за ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП.

Аби наш регіон не потрапив до червоного рівня епідемічної небезпеки вкотре звертаємося до Вас!

Не ставтеся до заходів карантину легковажно.

Щоб знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску у громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадському транспорті та інших громадських місцях.

Що передбачає «червона» зона?

У ній діють жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: заборонено працювати закладам харчування, розважальним закладам, ТРЦ, кінотеатрам, театрам, закладам освіти (крім дитячих садочків і перших класів у школах), спортзалам, ринкам.

Поліцейські продовжують проводити заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції та закликають громадян із розумінням поставитись до карантинних правил, адже вони необхідні для припинення поширення небезпечного вірусу.

При появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.Бережіть здоров’я своє, своїх рідних та медичних працівників!

Уманське районне управління поліції

9 Квітня, 2021 в 09:15 / Переглядів: 447

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про