Викладачі Уманського аграрного ліцею навчали вчителів з Тальнівщини

У п’ятницю, 26 березня, до Кривих Колін приїздили викладачі Українського аграрного ліцею та провели семінар-практикум «Покоління Z: нова практична проба», пише сайт Вісті Черкащини. Це було у рамках навчань від громадської організації «СвітОсвіт», започаткованої при закладі.
Цього разу у Кривоколінський НВК завітали дві тренерки методологічного центру – Алла Товкес та Тетяна Бондар, обидві заступниці директорки освітніх проектів Всеукраїнської аграрної ради Олени Ярошинської.


Оскільки гості вперше в нашій громаді, їм розповіли про село, провели коротку екскурсію школою і запросили у навчальну аудиторію, де проходив семінар-практикум. Першу теоретичну частину якого кривоколінські вчителі почули у вівторок, коли побували в гостях в уманських колег. Як і тренінг, він пройшов у дружній, щирій обстановці. Всі учасники сіли в коло і поділилися своїми емоціями та очікуваннями від навчань. Цього разу вправа «знайомство» пройшла у форматі «снігова куля».
Тренери провели кілька вправ, які можна застосовувати в роботі з учнями різних вікових груп, аби навчити їх критично мислити, систематизовувати й запам’ятовувати великий об’єм інформації (візуальна стрічка, інфографіка, візуальна матриця тощо), працювати в групах, у парах, у команді. Практикували інтегровані заняття та елементи тайм-менеджменту. Вчителі з великим азартом виконували завдання, відчуваючи себе в ролі учнів.


– Все, що ми втілюємо у роботу з дітьми, ми проживаємо самі, і перш, ніж когось навчати, будь-яку вправу програємо з тьюторами. Коли ми навчаємо наших колег з різних регіонів країни, для нас важливо також, щоб вони зрозуміли, як будуть себе відчувати діти, коли з ними будуть проводити такі формати роботи, який вони результат можуть показати, які в них можуть бути емоції. Наприклад, сьогодні вправа «процес»: для когось це була гра, для когось – азарт, а для когось – виклик. Сьогодні ми показали лише певні елементи нашої роботи. У нас є багато напрацювань, і з дистанційної освіти також. Ми готові ними поділитися. Нам дуже сподобалася ваша школа. Вона така світла, налаштовує на роботу. Ми відвідували багато закладів у різних регіонах України. Буває, заходиш в школу – темно, незатишно, холодні, гнітючі коридори. А тут – так емоційно, атмосферно і по-домашньому. Думаю, у вас все вийде. Головне – бажання змінюватися. А ми готові до співпраці, – кажуть колеги з Умані.


По закінченні семінару кожному учаснику видали сертифікат, що засвідчив прослуханий 6-годинний курс. Отримали вчителі і домашнє завдання.
Сподіваємося, цей візит до Кривих Колін був не останнім.

4 Квітня, 2021 в 10:47 / Переглядів: 199

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про