В Умані заборонили продавати алкогольні напої на розлив

В Умані заборонили продавати алкогольні напої на розлив

На засіданні сесії Уманської міської ради депутати підтримали проект рішення про заборону продажу та споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на розлив у місцях роздрібної торгівлі, так званих “наливайках” на території Умані, що в Черкаській області. 

Про це повідомляє пресслужба виконкому Уманської міської ради.

Це рішення не стосується ресторанів, кафе, барів та інших закладів громадського харчування.  Зуважимо, що в місті Умані нараховується не менше 14 так званих “наливайок”, у яких незаконно продають алкогольні напої дорослим та навіть дітям.

Так, найближчим часом буде закрито скандальну наливайку “Веранда” у центрі міста. А далі – всі інші. 

Депатутати також звернулись до Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, Уманського РВ Управління ДСНС України, начальника Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариси Качанової щодо проведення перевірки “наливайок” на наявність дозвільних документів на здійснення роздрібного продажу алкогольних напоїв. У випадку виявлення порушень вжити необхідних заходів, спрямованих на припинення незаконної торгівлі та притягнення до відповідальності винних осіб.

4 Квітня, 2021 в 10:45 / Переглядів: 143

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про