Христинівська школярка отримуватиме стипендію голови облради

sport-stypendij

Комісія з питань призначення стипендії голови обласної  ради обдарованим дітям розглянула 32 заявки та визначила 5 черкащан, які мають значні досягнення у спорті, мистецтві та сфері освіти. Діти отримуватимуть по два прожиткових мінімуми щомісячно упродовж року.

Про це повідомляє виконавчий комітет Черкаської обласної ради.

У сфері освіти стипендію отримуватимуть:

Ель Анссарі Маліки Абдельазізівни, яка навчається у Смілянській загальноосвітній школі. Упродовж лише останніх двох років вона активно бере участь у всеукраїнських та міжнародних мовно-літературних конкурсах та займає там призові місця.

Білоусова Катерина Олександрівна — учениця Христинівського ліцею. Школярка лише за останні кілька років виборювала призові місця у різноманітних всеукраїнських олімпіадах, зокрема  з української мови та літератури, географії, біології, трудового навчання, фізики, хімії, англійської мови тощо.

У сфері фізичної культури та спорту:

Крот Максим Андрійович — учень Черкаської загальноосвітньої школи. Хлопець виховується у сім’ї бабусі і з 2011 року займається кікбоксингом, входить до основного складу юнацької збірної Черкаської області з кікбоксингу (WAKO) та має перший спортивний розряд. Із 2013-го року він виборює призові місця на обласних та всеукраїнських змаганнях із цього виду спорту.

Снесар Анастасія Віталіївна, вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ЧМР, майстер спорту України з морських багатоборств також вона є членом збірної команди України.  Анастасія брала участь у численних обласних та всеукраїнських змаганнях, де виборола призові місця, а також має сертифікат Окремого юнацького підрозділу при 503 окремому батальйоні морської піхоти при проходженні ІІ етапу вишколу морського піхотинця.

У сфері культури та мистецтва стипендію отримуватиме десятирічна Самовол Марія Олександрівна. Дівчинка навчається у Гельмязівській загальноосвітній школі. Із 2019-го року вона перемогла у кількох десятках конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівня. Марія співає, займається творчістю та виступає із дорослими колективами.

Документи для отримання стипендії у 2022 році подаються до 20 листопада Управлінню освіти і науки облдержадміністрації, яке здійснює збір, узагальнення документів та до 10 грудня подає їх Комісії.  Детальніше про умови ТУТ.

31 Березня, 2021 в 22:27 / Переглядів: 985

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про