У Черкасах чоловік викликав “швидку”, щоб медики перенесли його бабусю з автівки до будинку

У Черкасах чоловік кілька разів викликав бригаду швидкої допомоги, яка мала перенести його бабусю з автівки до будинку. 

Про виклик розповіли в пресслужбі Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Кілька звернень від одного чоловіка в диспетчерську екстренки надійшло 25 березня. Попри пояснення, що екстрена служба має реагувати на невідкладні стани, чоловік вимагав приїзду “швидкої”. До того ж пообіцяв зняти на камеру, що медики відмовляються надавати допомогу і викласти відео в соцмережі. Зрештою, в останньому виклику повідомив, що в 82-річної жінки піднялась температура й операторка зафіксувала виїзд бригади.

Разом із фельдшеркою на місце викликали патрульну поліцію. Оскільки були підозри, що виклик може бути непрофільний.

По приїзду медик оцінила загальний стан пацієнтки, вимірявши тиск, сатурацію та ознайомилась із випискою з лікарні. Висновок – пацієнтка не перебуває у важкому стані та не потребує екстреної медичної допомоги. Поліцейські занесли на ношах бабусю у будинок.

У чей час чоловік усе фільмував і вимагав від фельдшерки надавати допомогу бабусі. Фельдшер написала заяву до поліції про хибний виклик. Чоловік у відповідь пообіцяв її знайти.

Додамо, нині ж медики працюють понаднормово. Крім надання допомоги пацієнтам у невідкладних станах, щодня бригади ЕМД виїздять на 50-60 викликів, які пов’язані з COVID-19.

26 Березня, 2021 в 14:06 / Переглядів: 212

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про