Черкаські правоохоронці видворили за межі України громадянина Молдови, який відсидів у нас три роки

Поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно з працівниками управління Державної міграційної служби забезпечили виконання рішення Уманського міськрайонного суду Черкаської області про видворення з України іноземця. Іноземець був засуджений на понад 3 роки позбавлення волі за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

9262_724x0_803

Про це повідомляють в поліції Черкащини.

На території України іноземець перебував з порушенням встановленого терміну перебування, набувши статусу порушника міграційного законодавства. Тому у день звільнення був супроводжений до суду, де розглядався адміністративний позов про його примусове видворення. Зважаючи на незаконне перебування громадянина Республіки Молдова в Україні та обґрунтовані підстави, що підтверджували його ухилення від добровільного виїзду, відсутність законного джерела існування, власності та родинних зв’язків в Україні, неодноразове притягнення до кримінальної відповідальності з 2002 року на території України, суд задовольнив позов та звернув рішення до негайного виконання.

Іноземця правоохоронці спільно з міграційниками супроводили до контрольно-пропускного пункту та передали прикордонникам. Протягом найближчих 5 років він не зможе потрапити в Україну через встановлену заборону в’їзду.

26 Березня, 2021 в 14:00 / Переглядів: 131

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про