На Черкащині виявили смертельно небезпечну іграшку

Держпродспоживслужбою отримано інформацію щодо реалізації на території України небезпечної іграшки-конструктора «Неокуб», конструкція якої складена з однакових кулястих магнітів. Інформують у пресслужбі відомства.


На сьогодні десяткам дітей та підлітків була надана медична допомога від шкоди, завданої організму в результаті свідомого чи не свідомого ковтання деталей (елементів) даної іграшки.

Держпродспоживслужбою встановлено ознаки невідповідності зазначеної іграшки вимогам пунктів 33 та 34 та пунктів 3 та 4 додатку 2 Технічного регламенту безпечності іграшок.

На виконання доручення Держпродспоживслужби України, здійснивши моніторинг споживчого ринку території міста Черкаси та Черкаської області, працівниками відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, проведена позапланова виїзна перевірка характеристик іграшки-конструктора Neo Cube.

За результатами перевірки складений Акт перевірки характеристик продукції та винесені рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо заборони надання продукції на ринку та щодо вилучення продукції з обігу.

23 Березня, 2021 в 19:28 / Переглядів: 414

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про